Vyhodnocení a zadání 2. kola BlogWork - zde -

Březen 2013

The Vampire Diares forver :D

30. března 2013 v 13:37 | HeyGirl!!
Ahoj ;D Tak vám po třech dnech zase píšu. Ve čtvrtek na to nebyl čas. Byla jsem v té vesnici, o které jsem tu asi už i psala. Měly jsme s jednou kamarádkou jet o půl druhý. Nakonec jsme jely už v jednu. Už na zastávce jsme potkaly jednu holku - Míšu - která na té vesnici bydlí, takže jsme tam bez problémů trefily :D :D Nevím, co by jsme dělaly bez ní, protože když jedete k němu o kom nevíte ani kde bydlí, tak se to blbě hledá :D :D Když už jsme s Míšou trefily k Anet domů, tak jsme šly k Elišce :D Chvílu jsme byly společně venku, kde byla fakt zima a bahno :D pak jsme byly u Elišky doma, kde byla fakt p*del :D :D Nejlepší byla, když Míša řekla: "A pojďme hop." Anet skočila a obě skončily na zemi :P domů jsme jely někdy kolem šesté, takže na blog už nezbyl čas :'// Včera jsem konečně přidala první kolo Blog Work. Hlasovat můžete zde ;D Dneska jsem měla jít na jednu takovou párty, ale nakonec z toho nic není. Jedna kamarádka je nemocná a druhé to rodiče zakázaly, takže plánuji celý den strávit sledováním 4. řady upířích deníků. Možná si večer zopakuji sestavu :'D Jinak si užijte zbytek prázdnin ;D
Vaše
HeyGirl!!
Keep Calm - the-vampire-diaries-saga Fan Art

Blog Work - 1. kolo

29. března 2013 v 17:33 | HeyGirl!!
Koečně je tu první kolo. Jelikož dost soutěžících neodevzdala první úkol, v tomhle kole nikde nevypadne. Půjde čistě o body navíc do dalšího kola ;D Hlasovat se bude jenom do pondělí, protože jde čistě jen o body navíc. A k tomu to budu hodnotit ještě já, takže ty body jsou celkem neodstatný. Jinak hodně štěstí ;D :D

1. soutěžící - EwaDirectionerka*
Soutěží se seriálem - Deň a noc
VYPADÁVÁ

2. Soutěžící - Kristýna Kaderová
Soutěží s filemem - Harry Potter
Její oblíbená postava je - Draco Malfoy
Draco Malfoy je jedináček. Jeho rodiče jsou Lucius a Narssica Malfoyovi - smrtijedi. Studuje v Bradavicích v koleji Zmijozel. Má dva poskoky. A nesnáší lidi z Nebelvíru. Zvláště Harryho Pottera a jeho kamarády. Je to arogantní spratek, který nemá k ničemu úctu. Snaží se být jako otec. Nenávidí všechny nečistokrevné kouzelníky. Ale přeci je v jádru dobrý. Draco Malfoy má krásné blonďaté vlasy. Modrošedé oči. A Malfoyovský úšklebek. Chodí vždy upraven v nejdražším oblečení a má vždy ty nejdražší, nejlepší a nejkvalitnější věci.

3. soutěžící - Veronica BrokenHeart
Soutěží se seriálem - Přátelé
Její oblíbená postava je - Monica

4. soutěžící - Debí
Soutěží s filmem - Harry Potter
VYPADÁVÁ

5. soutěžící - Iris18
Soutěží s filmem - Hunger Games
Její oblíbená postava je - Katniss Everdeen
Katniss Everdeenová je dívka, která žije v zemi jménem Panem. Žije ve dvanáctém kraji, kde se těží uhlí. Má snědší pokožku a tmavě hnědé, vlnité vlasy, modré oči a věčně okousané nehty. Je jí 16 let. Už od dvanácti se stará o svoji rodinu, protože její otec zemřel v dole. Má matku, která byla nešťastná ze smrti manžela a nedokázala se postarat o rodinu. Její sestra, Primrose, je o 4 roky mladší a Katniss udělá pro ni první, poslední, jen aby ji ochránila. Jejím nejlepším přítelem je Hurikán (Gale), který ji miluje, ale svou lásku nedá najevo. Jedna z mála věcí, kterou Katniss opravdu zbožňuje je lov. Umí dobře s noži a pastmi, ale nejlíp ji to jde s lukem a šípy. Zasáhne každý cíl. S Hurikánem pořád riskují krk tím, že chodí do lesa a loví zvěř. Chodí s klukem, který se jmenuje Peeta Mellark. Peeta ji zachránil mockrát život a naopak. Katniss si neumí dělat přátele a není ani mluvený typ. Hunger games ji připadá jako zvrhlá hra a hnusí se jí. Je tvrdohlavá a výbušná a často dělá ukvapené závěry. Její hlavní cíl je zabít prezidenta Snowa… i kdyby měla sama umřít.

6. soutěžící - Kate
Soutěží s filmem - Harry Potter
Její oblíbená postava je - Hermiona Grangerová
Hermoinaje obyčejná dívka pocházející zmudlovskérodiny. Jako jediná z rodiny dostala stipendium na škole Čar a Kouzel v Bradavicích. Je ve stejném ročníku jako Harry Potter a RonWeasley. Tito tři přestavují přátelskou trojici Jsou nerozluční. Herminonaje jedna z nejlepších čarodějek vNebelvírskékoleji. Je chytrá, miluje čtení knih. A někteří jí neprávem říkají šptre. Je velmi kamarádská. Je schopná dát svůj názor najevo.Hermoinase nebojí riskovat. Kdykoliv je něco s příteli vždy stojí při nich. V dobrém nebo ve zlém. To už je jedno. S nimi prožila hodnědobrodružství.Hermoinaje velmi pěkná dívka. Má nádherné oči. Ale při nástupu na školu měla střapaté konečky. Ale v průběhu školních let. SeHermionazměnila na nádhernou dívku. Má domácí zvíře které se jmenuje Křivonožka, je to kříženec kočky smaguárem. KHermoiněmám velmi dobrá vztah. Nevidím na ní nic k vytknutí.

7. soutěžící - Afw.
Soutěží s filmem - Harry Potter
Její oblíbená postava je - Ginny Weasley

Ginny Weasley (*11.8. 1981), celým jménem Ginevra Molly Weasley
Ginny je mlasší sestra Rona Weasleyho a také nejmladší dítě v celé rodině. Studovala v Bradavicích v Nebelvíru o rok níý něž Harry a Ron, když byla v prvním ročníku dostal se jí do rukou deník T. M. Riddel, díky kterému se jí podařilo odemknout Tajemnou komnatu, kde by, nebýt Harryho, Rona a Hermoiny, přišla o život. V pátém ročníku se dala dohromady nejprve se spolužákem Harryho a Rona, Deanem Thomasem a později i s Harrym samotným. S ním zůstala až do dospělosti, kdy se vzali. Nyní mají tři děti. Ginny je plachá, velmi dobrá studentka a dobře si rozumí s Lunou Lovegood. Také je velmi nadaná na famfrpál, od roku 1995 působila jako střelkyně a příležitostná chytačka. Byla přední členkou tzv. Křikova Klubu a také hrdou bojovnicí Brumbálovi armády.

8. soutěžící - Majky
Soutěží s filmem - Harry Potter
VYPADÁVÁ

9. soutěžící - Aydee
Soutěží se seriálem - Pretty Little Liars
Její oblíbená postava je - Toby
VYPADÁVÁ

Retard :D :D

27. března 2013 v 18:59 | HeyGirl!!
Čau ;D Začala bych včerejškem, ale popravdě si toho ze včerejška moc nepamatuji :D :D Až na to jak jsme ve škole kreslili grafity. Dělala jsem to s mojí "kamarádkou" dohromady. To byla celkem chyba, protože ona má ráda výkresy přeplácaný a já jsem ráda, když je tam toho co nejmíň, ale nějak to vypadá :D :D Ale tak nějak jsme se dohodly. Jinak dnešek fakt stál za to :D :D Odpoledne jsem šla na street dance, kde byla fakt dobrá p*del. Jeden borec - Roman - to vždycky úplně zabíjí :D :D Když se začne smát on (což je fakt hrozný smích), tak se za pět minut smějí úplně všichni. Dneska jsem potom potkala cestou dom. V prostředku ulice mě objal a řekl mi čau Peťo :D :D A teď zpátky ke streetu. Kdysy tam byla taková soutěž o trička. No a jedno vyhrála moje kamarádka Míša a prostě se chtěla jít zeptat toho, co to vede, kdy ty trika budou. Ještě s ostatníma holkama jsme vymýšlely jak to má říct. BYly to fakt dobrý k*aviny, jako třeba, že si má vzít žvýkačku a dělat jak je drsná :D :D :D Nakonec za ním zašla a rpo zklamání všech ostatních se ho zcela normálně zeptala :D :D Jinak jaký máte plány na zítřek a pozítří? Měla jsem jet s dvěma kamarádkama za jednou kamarádkou na vesnici. Nakonec jedu s jednou kamarádkou za dvěma, z čehož ta jedna po hodině bude muset odejít ;D A no v pondělí jsou Velikonoce. Mám v plánu ráno neotevírat, ale odpoledne se jde ven :D :D Snad to vyjde a půjde se někam buď na bowling, nebo na zámek :D :D
Vaše
HeyGirl!!

Když přestane jeden, začne druhý ;D

25. března 2013 v 20:17 | HeyGirl!!
Čau ;D Vím, že poslední článek s písmenky byl trochu složitý, ale dnes už to bude lehčí ;D :D A asi bude i kratší ;D Začnu tím, že jsem si změnila přezdívku. Ta stará byla taková improvizační (narychlo vymyšlená ;D), tak teď je nová: HeyGirl!! ;D Jestli si tam affs nechají tu starou nevadí, ale byla bych radši, kdyby ji změnili (sorry za práci navíc :D :D). Teď k temu nadpisu. Jestli jste četli to s těma písmenkama :D :D, tak to O znamenalo = Ondřej (i to P znamenalo = Ondřej :D :D). Prostě tím nadpisem jsem chtěla říct, že když mi dal pokoj on (potom, co si přestal vymýšlet věci typu: mám doma zarámovanou jeho fotku ÷což nemám÷), tak se stalo to, co vždycky. Nevím proč, ale holky z naší třídy maj fakt de*ilní zálibu. Hledaj blogy jinejch holek znaší třídy a dávaj je klukům. Snad je to brzy přejde. Většinou jsem v týhle situaci zrušila blog, ale teď to nemám v plánu :D Beru si příklad z Justina: Never say never, Fight it forever ;D Nuž dneska jsem byla na StreetDance :D Nakonec budou malý formačky dvě, takže mčr mě nemine ať chci, nebo ne ;D :D Nakonec tu přeci jen jedno písmenko bude a to Z (jeden borec, který zná Ondřeje ;D). Dneska o něm moje kamarádka vymyslela dobrou teorii :D Ale v pravdě mě ten borec už štve :D :D Ale má dobrej kryt na mobil ♥ :D :D
Pá vaše
HeyGirl!!
Tumblr_mk81eebovp1ryw1jto1_500_large
P.S.: Škoda, že taková není pravda :D :D

Blog Work - zadání 1. kola

24. března 2013 v 10:52 | Bárbí :-*
Soutěžící:
1.) EwaDirectionerka* - Deň a noc
2.) Kristýna Kaderová - Harry Potter
3.) Veronica BrokenHeart - Přátelé
4.) Debí - Harry Potter
5.) Iris18 - Hunger Games
6.) Kate - Harry Potter
7.) Afw. - Harry Potter
Zadání:
1.) Soutěžící si vybere nejoblíbenější postavu ze svého seriálu/filmu a vytvoří k ní:
úvodní fotku a napíše krátkou charakteristiku postavy
Své práce posílejte na email: babycake.ss@atlas.cz, nebo ji zveřejněte na svém blogu a pošlete do komentářů odkaz ;D
Jak proběhne první kole:
V prvním kole soutěžící pošlou svou práci, 29. 3. 2013 budou práce zveřejněné na mém blogu. Práce ohodnotím jak já, tak pro ně budou moct hlasovat ostatní ;D Ten, kdo vyhraje v anketě dostane 2 body k těm bodům ode mě. Kdo dostane nejmíň bodů vypadne a do druhého kola bude pokračovat 6 soutěžících.
Vaše
Bárbí :-*

Čokoláda ;'D

21. března 2013 v 17:10 | Bárbí :-*
Čau ;D Nenapsala jsem vám už od středy, ono taky nebylo moc času. Tak tady je článek ;D: Takže ve středu jsem to ve škole celkem zvládala. Ráno jsem sice neměla úkol do VKO, ale ve třídě je dobrá wifina :D :D takže v hodině jsem ho už měla i s aktualitama :D O volné hodině jsme s jednou holkou dostaly fakt "dobrej" nápad :D :D Prostě, že pojedeme do jedný vesnice , kde bydlí dva bráchové (jsou si strašně podobní, ale ten mladší je přeci jen hezčí ;D). No a tam se buď popereme, nebo si kopneme penaltu o to, která bude mít mladšího a která staršího :D :D Ale asi z toho nic nebude :D :P Dneska nám do školy přišli nový školní trička (sice vypadají celkem hrozně, ale dá se to ;D). Jeden z těch bratrů řekl, že je trapný to teď nosit *on je prostě trapnej* :D :D :D V těch tričkách máme jet do Ostravy. Měla jsem sedět s tou holkou, co nenávidím, jenže dneska řekla zase jiné holce, že si s ní sedne :// Jako mě to nevadí, ale příště by mi mohla aspoň něco říct ;D A ještě ke všemu se zítra píše klokan :// Bohužel tam musím, ale pozitivní je, že nám odpadne ájina :P :D A nakonec k tomu nadpisu. Čokoláda → to je název sestavy ve streetu :D :D to hrozně pitomá sestava a hrozně z toho bolí stehna :// Ale všem se to prostě líbí :D :D :D
Kdo nečetl celý článek, nevadí ;D Ale aj tak prosím o hlas → http://ctyrysestry.blog.cz/1303/kdo-dostane-moznost-stat-se-sampionem-turnaje-tri-kouzelniku-skupina-d
Předem díky ;D Vaše
Bárbí :-*
602187_589356917742731_196825462_n_large

Spiderman je můj kamarád :P

19. března 2013 v 15:14 | Bárbí :-*
Čauky.. :P Takže začnu jako vždy od začátku :D - NEDĚLE: Po dlouhé době se moje sestřenka, na pár týdnů, přijela podívat do česka (je italka) ;D. Takže i když jsem nechtěla musela jsem hlídat její dceru :// ale nakonec jsme si to vážně užili :D :D Vzali jsme plyšáky (proto ten spiderman :D :D), dali jsme jim jména a učili je break dance :D :D (i když mojí vlastnici to fakt šlo :D :D ). Od nás sestřenka a vlastnice odešli až večer, takže jsem šla rovnou spát. V pondělí se to ve škole dalo :D Už dvě hodiny po sobě jsme neměli fyziku, takže to bylo úplně v pohodě ;D Odpoledne jsem měla street, kde to bylo fakt super :D :D Asi tak v půlce května bude mistrovství čr, takže sice budou tréningy asi i v neděli, ale nevadí.. :D :D Jinak na mistrovství půjde ten, kdo chce jít dobrovolně a ten koho ten, kdo to učí vybere - říká tomu užší výběr :D :D A já jsem v užším výběru, protože dobrovolně bych tam nešla, ale takto se asi budu muset překonat :D :D :D Večer jsem včera měla fakt super náladu :D :D Ale ráno ju rychle zrušilo :D
Pápá :D :D, vaše
Bárbí :-*
P.S.: Vzpomínka na pondělí ;D

Přihláška do BLOG WORK

16. března 2013 v 17:46 | Bárbí :-*
Co je to blog work?
Blog work je soutěž pro všechny blogaře, kteří jsou fanoušky Harry Pottera, The Vampire Diares, nebo nějakého jiného seriálu.
Pravidla:
1.) Kol bude o jeno méně, než soutěžících - v každém kole jeden soutěžící vypadne.
2.) Kola budou na různá témata (grafika, literatura, překlad,....)
3.) Kdo neodevzdá splněný úkol včas bude vyřazen (čas bude uveden vždy u zadání kola)
4.) Splněné úkoly budete zasílat buď na můj email ( babycake.ss@atlas.cz ), nebo ho budete zveřejňovat na svém blogu a k zadání kola napíšete odkaz.
5.) Každý soutěžící si vybýrá verzi, na které bude pracovat (verze viz. níže)
6.) Soutěž se bude pořádat, když se v dané kategorii přihlásí aspoň dva soutěžící (čím víc, tím líp)
Verze:
Verze A - Harry Potter
Verze B - The Vampire Diares
Verze C - Jsem fanoušek jiného seriálu (uveďte jaký ;D)
Přihláška:
1.) Jméno/přezdívka
2.) Blog
3.) Verze, kterou jste si vybrali
4.) Jaké umíte cizí jazyky
Přihlášky pište do komentářů!!!
Budu ráda, když se vás přihlásí, co nejvíce ;D
Vaše
Bárbí :-*

Neodepisuje.. ://

16. března 2013 v 12:40 | Bárbí :-*
Ahoj... Vím, že jsem už dlouho nenapsala, ale většinou byly důležitější věci na práci. Hlavně ve škole :// Moje "kamarádka" V prostě řekla učitelce, že nám deváťáci udělali něco s lavicí. Já bych to byla neřešila, je to hrozná kra*ina. A když se to v pátek řešilo, tak ani nebyla ve škole. Takže učitelka chtěla, abych to vyřešila já. S tou holkou, co to podle V udělala, se známe, takže jsme to prostě nechaly být ;D :D :D Doufám, že si na to v pondělí V nevzpomene, fakt se mi to nechce řešit.
Ta holka, co sedí vedle mě, tak jsem s ní zase čekala na toho jejího Honzíčka :D :P *je hnusnej jak noc :D* Ona na něj čeká vždycky na stejné ulici, jako já bydlím, takže je těžký se jí zbavit. Prvně jsem musela na ni čekat na obědě, kde vedle mě (teda asi o dvě místa dál :D) seděli T a T (pomlouvají snad každýho na škole ://), nevím jestli si myslí, že jsem hluchá, ale celý jsem to slyšela ;D. Potom jsem s V a ještě asi šesti klukama z naší třídy šla dom. Jde se tam přes jednu ulici, která se jmenuje sedmnáctka. V se ptala toho jednoho kluka - J, jestli jde taky přes sedmnáctku a on jí řekl: "Ne azi, přes osmnáctku." Ona se ovšem začala hrozně smát, on jí řekla, že je pi*a a ona se začala smát ještě víc. Jít s ní domů to fakt vždycky "stojí za to" :D :D Když jsem potom večer pustila fb, tak ona měla napsanej novej status ovšemže se mnou :// Bylo to o těláku. Prostě jsme měli skákat jako zajíc. Učitelka to myslela, jako že polezeme po čtyřech a V prostě udělala trapnou pózu s debilním výrazem a začala po dvouch skákat po tělocvičně :'D :'D
Pak jsem se večer vážně nudila, tak jsem se rozhodla asi po dvouch měsících napsat mýmu kamarádovi - A. Ještě doteď nenapsal, což mě dost štve :// Dneska mi konečně jedna kamarádka dala její blog. Takže zábava na odpoledne (kromně toho, že na markíze dávaj Harryho Pottera :D) bude dočíst všechny články. Jsou tam celkem dobrý odstavce o O. :D :D Jinak zítra jsem měla jít na workshop, ale není ským, takže asi budu obýhat, nebo jsem přidám soutěž. Snad dopande líp, než na mým minulým blogu, kde ji nakonec musela zrušit, protože mi nejel email ://
Zatím čau ;D, vaše
Bárbí :-*
P.S.: Tp mi připomíná, že se blíží další párty :P Ale mým kamarádkám se tam nechce kvůli tomu, kdo tam jde, tak to doufám nějak vynde ;D

Za moc :P

13. března 2013 v 20:55 | Bárbí :-*
Ahoj ;D Jelikož chce moje matka, abych co nejdřív vypla kompl, tak to zkusím zkrátit :D :D : Pondělí- to byl celkem děsnej den. Jediný dobrý na něm bylo, že jsme místo přírodopisu měli výtvarku. Odpoledne jsem měla kroužek, kde jsme dělali půl hodinové cvičení na kondičku, sestavu a protažení :// Ještě dnes nemůžu pořádně chodit :D :D Jinak večer už byl v pohodě, až na to, že jsme se párkrát pohádali s matkou ;D Úterý- dostávali jsme test z ájiny, ale moc kloudně to nedopadlo :// Měla jsem o bod míň, než byl plný počet bodů :D :D Odpolední jsme měli zase až do půl 4 :// Ale vymýšleli jsme kra*iny, takže to celkem útíkalo ;D Večer jsem konečně dostala ten nový mobil :D :D No a středa- ve škole to celkem šlo i s tím, že jsme se museli dívat na kulturní vystoupení - folklórní soubor :// Odpoledko bylo celkem nudný. Nikdo ze třídy neměl úkol, takže to učitelka nechala být ;D A konečně odpoledne :D :D Měla jsem kroužek, no a od začátku týdne tam jsou dva nový borci :D :D S tím jedním dneska takový záchvaty smíchu :D :D Konečně dobrý pocit, že se O. nesměje mě :D :D ,ale mu :// Ach jo :D zítra mám jít do školy zas na sedm, ale stejně jako poslední 3, nebo 4 týdny na to s*ru :D :D Komu by se tam taky chtělo?? :D :D
Zdááj :D :D, vaše
Bárbí :-*
Fqf6m2n_large
P.S.: *ťuťu ♥* :D :D prostě zbožňuju vlky ;D